LOREM IPSUM DOLOR

Telefón: 0911 869 189 | E-mail: info@kilometrevpohybe.skChata Kamila a lyžiarsky vlek v Hornej Lehote

Pracujeme na obnovení prevádzky chaty Kamila a lyžiarskeho vleku v Hornej Lehote na južnej strane Nízkych Tatier, neďaleko rekreačného strediska Krpáčovo a koncepte vytvorenia a rozvoja Mikroregiónu Horná Lehota - Krpáčovo.

MARitón, 24.10.2020

Ukončenie sezóny na Krpáčove! Môžete sa tešiť na bežecké podujatie s behmi pre najmenších, deti a na 5 a 10 kilometrov. Okrem športového vyžitia Vám ponúkneme i bohatý sprievodný program s regionálnymi špecialitami, kvalitnými výrobkami z rôznych kútov Slovenska a zaujímavými prednáškami z aktívnych ciest po Európe.

Pešia turistika

Turistika je náš životný štýl! Pri brázdení krajiny v turistických topánkach spoznávame krásy prírody, osobitú kultúru regiónov a stretávame zaujímavých ľudí. Preto podporujeme údržbu a značenie starých i nových turistických a náučných chodníkov a organizujeme rôzne tematické túry hlavne na Pohroní od Šumiaca po Hronský Beňadik.


Udržateľný cestovný ruch

Slovensko považujeme za jednu z najkrajších krajín Európy a ochranu prírody a uchovanie prírodného bohatstva za veľmi dôležité. Inovatívnymi turistickými konceptmi chceme prispieť k tvorbe pracovných miest a podporiť regionálny rozvoj, aby sa v nich zvýšila kvalita života a stali sa atraktívnejšími pre domácich i zahraničných návštevníkov.

Beh

Vytvorenie bežeckej skupiny je dlhodobý projekt pre deti, mládež a dospelých, ktorí sa chcú venovať behu, prípadne sa v ňom ďalej profesionálne rozvíjať. Naším cieľom je prinášať radosť z behu, spájať ľudí a pomáhať dosahovať osobné bežecké ciele.

Bežecké lyžovanie

Milujeme bežecké lyžovanie, a preto chceme vytvoriť bežkársku skupinu pre deti, mládež a dospelých, ktorí sa chcú naučiť bežkovať, ďalej sa rozvíjať alebo sa aj s naším občianskym združením zúčastniť na niektorom známom európskom bežkárskom podujatí.