LOREM IPSUM DOLOR

Telefón: 0911 869 189 | E-mail: info@kilometrevpohybe.skChata Kamila a lyžiarsky vlek v Hornej Lehote

Chata Kamila, nachádzajúca sa južnom úpätí Nízkych Tatier na okraji dediny Horná Lehota, je miestom stretnutí členov a priaznivcov OZ Kilometre v pohybe, zároveň je ideálnym miestom pre ničím nerušenú dovolenku ako aj rodinné oslavy a firemné, športové, či kultúrne podujatia. V čerstvo zrekonštruovanej, útulne zariadenej chate sa nachádza 10 postelí. V tesnej blízkosti chaty prevádzkujeme za dobrých snehových podmienok lyžiarsky vlek a staráme sa o úpravu bežkárskych tratí. Viac o chate Kamila sa dozviete na www.chatakamila.com

Beh Obec Horna Lehota 2022

Bežecké podujatie pod Nízkymi Tatrami v okolí obce Horná Lehota. Okrem športového vyžitia Vám ponúkneme i bohatý sprievodný program s regionálnymi špecialitami, kvalitnými výrobkami z rôznych kútov Slovenska a zaujímavými prednáškami z ciest po Európe.

Pešia turistika

Turistika je náš životný štýl! Pri brázdení krajiny v turistických topánkach spoznávame krásy prírody, osobitú kultúru regiónov a stretávame zaujímavých ľudí. Preto podporujeme údržbu a značenie starých i nových turistických a náučných chodníkov a organizujeme rôzne tematické túry hlavne na Pohroní od Šumiaca po Hronský Beňadik.


Udržateľný cestovný ruch

Slovensko považujeme za jednu z najkrajších krajín Európy a ochranu prírody a uchovanie prírodného bohatstva za veľmi dôležité. Inovatívnymi turistickými konceptmi chceme prispieť k tvorbe pracovných miest a podporiť regionálny rozvoj, aby sa v nich zvýšila kvalita života a stali sa atraktívnejšími pre domácich i zahraničných návštevníkov.