LOREM IPSUM DOLOR

Telefón: 0911 869 189 | E-mail: info@kilometrevpohybe.skObčianske združenie Kilometre v pohybe založili Marko, Eva a Zuzana so zámerom podporovať aktívny prírodný trvalo udržateľný cestovný ruch a spájať ľudí, ktorí milujú slovenskú prírodu, turistiku, beh a bežkovanie rovnako ako my. Mysleli sme pritom hlavne na región Pohronia, pretože tu žijeme a sme na to hrdí. Budeme veľmi radi, keď sa rozhodnete podporiť nás. Ďakujeme.MARKO

Predseda OZ

Marko ako rodený Nemec našiel na Slovensku svoju druhú domovinu. So svojou slovenskou manželkou a dvoma deťmi žije striedavo vo Zvolene a v Hornej Lehote. Na srdci mu leží hlavne rozvoj prírodného trvalo udržateľného cestovného ruchu. Marko miluje turistiku a bežkovanie. Jeho srdcovkou je UNESCO-biosferická rezervácia Poľana a krajina v okolí Hornej Lehoty a Krpáčova na južnej strane Nízkych Tatier.

ZUZANA

Správa webu

Zuzana spravuje našu webovú stránku. Je vášnivou turistkou a ako sprievodkyňa cestovného ruchu oduševnene prezentuje zahraničným návštevníkom krásy Slovenska. Žije na jednom zo štálov na úpätí pohoria Vtáčnik. Svojou prácou v občianskom združení chce prispieť k rozvoju trvalo udržateľného cestovného ruchu hlavne na strednom Pohroní v regióne Gron a oblasti Banskej Štiavnice.