LOREM IPSUM DOLOR

Telefón: 0911 869 189 | E-mail: info@kilometrevpohybe.skObčianske združenie Kilometre v pohybe založili Marko, Eva a Zuzana so zámerom podporovať aktívny prírodný trvalo udržateľný cestovný ruch a spájať ľudí, ktorí milujú slovenskú prírodu, turistiku, beh a bežkovanie rovnako ako my. Mysleli sme pritom hlavne na región Pohronia, pretože tu žijeme a sme na to hrdí. Budeme veľmi radi, keď sa rozhodnete podporiť nás. Ďakujeme.MARKO

Predseda OZ

Marko ako rodený Nemec našiel na Slovensku svoju druhú domovinu. So svojou slovenskou manželkou a dvoma deťmi žije striedavo vo Zvolene a v Hornej Lehote. Na srdci mu leží hlavne rozvoj prírodného trvalo udržateľného cestovného ruchu. Marko miluje turistiku a bežkovanie. Jeho srdcovkou je UNESCO-biosferická rezervácia Poľana a krajina v okolí Hornej Lehoty a Krpáčova na južnej strane Nízkych Tatier.

EVA

Účtovníctvo

Eva má v našom občianskom združení na starosti účtovníctvo. Nezaujímajú ju však len čísla, ale hlavne beh. Beháva polmaratón i maratón, niekoľko rokov sa venovala deťom ako atletická trénerka a v našom občianskom združení stojí pri vytvorení bežeckej skupiny. Počas zimy, keď podmienky na beh nie sú práve optimálne, môžete Evu stretnúť na bežkách na nejednej bežkárskej trati stredného Slovenska.

ZUZANA

Správa webu

Zuzana spravuje našu webovú stránku. Je vášnivou turistkou a ako sprievodkyňa cestovného ruchu oduševnene prezentuje zahraničným návštevníkom krásy Slovenska. Žije na jednom zo štálov na úpätí pohoria Vtáčnik. Svojou prácou v občianskom združení chce prispieť k rozvoju trvalo udržateľného cestovného ruchu hlavne na strednom Pohroní v regióne Gron a oblasti Banskej Štiavnice.